€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Niemczech dla pomocnika ładowacza śmieciarki Darmstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Darmstadt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 września 2014 02:12

Firma zajmująca się wywozem odpadów z Darmstadt poszukuje pracownika fizycznego w charakterze pomocnika ładowacza śmieciarki. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Ładowacz śmieciarki

Lokalizacja: Niemcy, Darmstadt

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za jeżdżenie śmieciarką i wykonywanie następujących zadań:
  • odpowiednie podstawianie kubłów pod śmieciarkę, odstawianie ich
  • zbieranie worków z odpadami sortowanymi oraz wrzucanie ich na pakę śmieciarki
  • wszelkie inne zadania zlecone przez pracodawcę

Oczekujemy:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dobra sprawność i siła fizyczna
  • gotowość do wyjazdu na dłużej
  • możliwość pracy po 10 h dziennie przez 5 dni w tygodniu
  • posiadanie samochodu jest istotnym warunkiem

Oferujemy:

  • niemiecka umowa na czas nieokreślony
  • zapewnione legalne warunki pracy i płacy
  • zapewnione ubezpieczenie oraz gwarancja odprowadzania składek
  • praca od 6 do 16 od poniedziałku do piątku
  • pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym zgłoszeniem oraz spełniające postawione warunki proszone są o przesyłanie aplikacji poprzez stronę: http://zeitmann.startpraca.pl/application/form/195842/0/1/

ID ogłoszenia: 115541d585492133

3 Odpowiedzi na “Fizyczna praca w Niemczech dla pomocnika ładowacza śmieciarki Darmstadt”

  1. Jestem za intersowany prosze o kontakt muj numer 017697434717 lub 035615196229

  2. Witam jestem zainteresowany tym ogłoszeniem, pracuje w Polsce na takim samym stanowisku od 4 lat wiec wiem o co chodzi. Proszę o kontakt telefoniczny 690135479.
    Bez nałogów nie karany.

  3. mariusz ciucka na 13 września 2015 @ 12:28

    Witam!
    Jestem zainteresowany tym ogłoszeniem , pracuje w Polsce na dachach. Moim marzeniem było pracowac na takim stanowisku. Jestem zainteresowany , nie karany! .
    Pozdrawiam :D
    Proszę o odpowiedz!
    edward12345@onet.pl