€ 1700 euro brutto

Fizyczna praca w Niemczech jako konserwator hotelu od zaraz Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2014 00:54

Zatrudnimy pracownika fizycznego do hotelu z Norymbergii na stanowisko konserwatora. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy naprawach i zadaniach porządkowych.

Stanowisko: Konserwator hotelu

Lokalizacja: Norymberga

Zarobki: 1700 euro brutto w przeliczeniu wychodzi ok 1193,02 euro netto

Obowiązki:

  • Drobne naprawy i zadania porządkowe w hotelu.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy konserwatora
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów
  • motywacja do pracy
  • osoby kulturalne, posiadające nienaganne maniery
  • duże zaangażowanie
  • zaradność, pracowitość
  • sumienne podchodzenie do wypełniania swoich obowiązków
  • obowiązkowo dyspozycyjność w całym okresie- na jakim będzie podpisana umowa

Oferujemy:

  • umowa na niemieckich zasadach podpisana razem z niemieckim pracodawcą- bez pośredników
  • dobre zarobki
  • pomoc w przygotowaniu przejazdu
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • zapewnione świadczenia socjalne

Zamieszkanie pracownicy muszą zapewnić sobie sami.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz podaniem terminu od kiedy mogą podjąć pracę na adres:

  • rekrutacja@praca-pws.pl

prosimy wpisać w tytule wiadomości: „nr.ref. N/1408/B 03/08/IN”

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22gklf/

ID ogłoszenia: 49353e7a43f07120