€ wg. taryfy Niemieckiej

Fizyczna praca w Niemczech – mycie okien, czyszczenie fasad od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg, Berlin, Hannover, inne miasta
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3-12 m-cy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2014 00:43

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy myciu okien oraz czyszczeniu fasad budynków. Oferta z podstawową znajomością języka niemieckiego dla osób z doświadczeniem w branży.

K&K jest działającą od 1993 roku kompetentną, działającą na terenie całych Niemiec Agencją Pracy Tymczasowej z 8 lokalizacjami i ponad 1.000 pracowników współpracującą z Przedsiębiorstwami z najróżniejszych branż.
Obok ciekawych zadań oferujemy Państwu zatrudnienie z adekwatnym wynagrodzeniem i bardzo dobrymi możliwościami karierowymi.

Firma K&K Krakau Sp. z o.o. jako Agencja Pracy Tymczasowej nr licencji 8282 dla jednego z naszych klientów w Niemczech (praca na terenie całych Niemiec: Hamburg, Berlin, Hannover i inne miasta) pilnie poszukuje Pana/Panią do:

MYCIA OKIEN I CZYSZCZENIA FASAD BUDYNKÓW

Nr Ref.: 103/DE/2014

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
 Mycie powierzchni szklanych (okna)
 Mycie i czyszczenie fasad budynków

WYMAGANIA
 Doświadczenie w branży jest warunkiem nawiązania współpracy
 Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym w celu dalszego porozumiewania się
 Samodzielność w wykonywaniu zadania
 Prawo jazdy

OFERUJEMY
 Zatrudnienie w Niemczech
 Wynagrodzenie wg. obowiązującej w Niemczech taryfy
 Zakwaterowanie
 Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku niemieckim na adres:

kuk-waren@personal-dienstleistung.de

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 2908.1997 Dz. U.z 2002 r Nr.101,poz.926 z późn. zm.”

ID ogłoszenia: 108534bb7d0e48b3

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech – mycie okien, czyszczenie fasad od zaraz”

  1. Mateusz Hadryan na 21 listopada 2014 @ 18:59

    witam jestem zainteresowany ofertą znam bardzo dobrze język niemiecki mam doświadczenie pracowałem przy pakowaniu owoców przez dwa lata. Mogę zacząć nawet od zaraz iż jestem na miejscu w hamburgu /
    017667184999
    bardzo zależy mi na podjęciu tej pracy d

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: JOBKK
  • Zarejestrowany od: 4 kwietnia 2014

Inne przedmioty dodane przez JOBKK

Ostatnie przedmioty dodane przez JOBKK »