€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech fizyczna na magazynie Hamburg dla komisjonera

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 stycznia 2014 23:07

Poszukujemy pracownika fizycznego na magazyn z Hamburga. Praca w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego przy komisjonowaniu, obsłudze wózka widłowego.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie oddelegowany do wykonywania zadań fizycznych na magazynach firmy Netto oraz Edeka.
  • Do zadań należeć będzie należało głównie komisjonowanie produktów.
  • Pracownik będzie zobowiązany do używania wózków widłowych oraz utrzymywania czystości na swoim stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • znajomość języka niemieckiego- wystarczy na poziomie podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • przynajmniej 6 miesięcznie doświadczenie w pracy Komisjonera,
  • umiejętność korzystania z systemy pick by voice oraz pracy na monitorze
  • licencja na wózki widłowe
  • pracowitość, dobra organizacja czasu pracy
  • bezkonfliktowość

Oferta:

  • Możliwość rozwoju
  • dobre warunki pracy i wynagrodzenia

Aplikacja:
Poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 53652c6d46052415

2 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech fizyczna na magazynie Hamburg dla komisjonera”

  1. akceptuje ta prace prosze o kontakt.516.081.525.

  2. artur1989r na 9 stycznia 2014 @ 14:49

    Witam.
    Jestem młodym,dynamicznym,silnym fizycznie mężczyznom,odpowiedzialnym,sumiennym,bez nałogów.

    Szybko się uczę nowych rzeczy i adaptuje w nowym otoczeniu,jestem bardzo ambitny,punktualny o wysokiej kulturze osobistej.

    Posiadam prawo jazdy kategoria B.

    Język niemiecki i angielski na poziomie komunikatywnym-podstawowym.
    Praca w godzinach nocnych i przy obniżonej temperaturze nie jest mi obca.

    Szybko przyswajam powierzona mi wiedze oraz wypełniam swoje obowiązki jak należy.

    Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy oraz gotowy na wyjazd od zaraz ,chęć pracy na czas nie określony.

    Czekam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.

    Z wyrazami szacunku
    Artur

    Kontakt do mnie ;

    796-024-999

    e-mail:kobra86@vp.pl