€ 8,50 euro brutto/h plus premie

Fizyczna praca w Niemczech na magazynie z artykułami spożywczymi Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 stycznia 2015 03:00

Aktualnie poszukujemy chętnych do fizycznej pracy w Niemczech na magazynie z warzywami, owocami i mięsem. Oferta z Hamburga dla Polaków przy komisjonowaniu towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Hamburg

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę, czasem plus premie

Opis zadań:

  • Prace magazynowe w chłodni polegające na komisjonowaniu i zbieraniu takich towarów jak: mięso, warzywa i owoce.
  • W chłodni temperatura oscyluje w okolicach 4 stopni Celsjusza.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się z przełożonym i współpracownikami
  • umiejętność pracy w zespole
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim autem
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na dłużej

Oferujemy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora projektu
  • pracę na zmianie popołudniowej
  • zadania przystosowane do predyspozycji
  • opłacone ubezpieczenie
  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość otrzymania premii za wydajność
  • pracownikom pomagamy w znalezieniu miejsca zamieszkania – miesięczny koszt kwatery to ok. 320 euro
  • praca przynajmniej na rok

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV na adres: anna.activemedica@gmail.com

W treści prosimy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-239iad/

ID ogłoszenia: 98354c7bc0261c23

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech na magazynie z artykułami spożywczymi Hamburg”

  1. witam, mam grupę 5-osobową , posiadamy samochód , nawet dwa , każdy z nas ma doświadczenie , jesteśmy dyspozycyjni , bardzo nam zależy na tej pracy , znamy niemiecki w stopniu komunikatywnym
    531519932