€ 10 euro brutto/h + prowizja

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka Drezno na myjni samochodowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 marca 2016 05:37

Auto-myjnia samochodowa z Drezna zatrudni pracowników fizycznych od zaraz do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu (płatne).

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Pensja: 10 euro brutto na godzinę plus dodatkowo prowizja od każdego umytego samochodu

Zadania:

  • bezdotykowe mycie karoserii samochodów za pomocą myjki ciśnieniowej
  • sprzątanie wnętrza – mycie szyb, wycieranie deski rozdzielczej, odkurzanie, trzepanie dywaników, etc.
  • autodetaling – woskowanie, polerowanie
  • konserwacja nadwozia poprzez nakładanie powłoki teflonowej

Wymagania:

  • elastyczność godzinowa
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • czynne prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz w firmie z ugruntowaną pozycją na niemieckim rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie niedaleko myjni, koszt miesięczny to 100 euro
  • duża liczba godzin
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie i odprowadzanie składek

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Praca Niemcy na myjni samochodowej, Drezno”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 18756f9f049daf11

2 komentarze na “Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka Drezno na myjni samochodowej”

  1. Witam mogę podjąć pracę od zaraz tel669174329

  2. alisan40 na 16 maja 2017 @ 20:39

    zainteresowany 501043928