€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka Magdeburg sortowanie odzieży używanej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 września 2015 23:15

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w sortowni odzieży używanej z Magdeburga dla Polaków bez znajomości języka. Niemcy praca fizyczna na stanowisku sortowacza.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Magdeburg, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Praca fizyczna związana z sortowaniem odzieży używanej przy stołach. Pracownik rozkłada i kontroluje stan każdej rzeczy. Ubrania należy odpowiednio posortować, poskładać i zapakować w worki.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych – szczególnie jeżeli chodzi o alergie, uczulenia na kurz czy problemy z płucami
  • szybkość
  • dokładność
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę na niemieckich warunkach podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • odprowadzanie składek
  • każdy pracownik objęty jest ubezpieczeniem
  • dodatki do wynagrodzenia
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • szkolenie wprowadzające do pracy

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „Praca przy sortowaniu odzieży używanej, Magdeburg”
Nasz email:
polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 90155f69c1b1e5f4

2 Odpowiedzi na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka Magdeburg sortowanie odzieży używanej”

  1. Marcin 26 lat jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. Sylwester Bukowski na 15 września 2015 @ 19:45

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy .Jestem osobą sumienną pracowitą tel :796059331 email: royal84interia.pl