€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka pomocnik wysyłki Freiburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 listopada 2015 01:18

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na stanowisko pomocnik wysyłki. Zatrudnienie we Freiburgu przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pomocnik wysyłki

Miejsce zatrudnienia: Freiburg, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie wysyłek, zbieranie towaru oraz pakowanie
  • inne prace fizyczne zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • odpowiedzialność
  • szybkość, sprawność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • odpowiedzialne podchodzenie do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pełne ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • możliwość zorganizowania zakwaterowania dla chętnych
  • oferta skierowana jest zarówno do mężczyzn jak i kobiet

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą oferta pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres:
j.plur@dynamic-zeitarbeit.de

Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem: 004976159046310
Dzwonić można od 8 do 12 i od 14 do 17 w dniach roboczych

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-we-freiburgu-jako-pomocnik-wysylki/

ID ogłoszenia: 685565635f1abb2c