€ 8,82 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka sortowanie odzieży Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2015 04:58

Sortownia odzieży używanej zatrudni pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego. Fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,82 euro brutto/h

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • obsługa taśmy produkcyjnej
  • ręczne sortowanie odzieży używanej
  • składanie i pakowanie przesortowanych ubrań

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • zwinność, dobra kondycja fizyczna
  • sprawność manualna
  • spostrzegawczość
  • odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

Oferta:

  • wsparcie w zorganizowaniu wszelkich formalności
  • pracodawca organizuje zamieszkanie w cenie 230 euro miesięcznie
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i zdobycia kwalifikacji
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości email proszę napisać „Sortowanie odzieży używanej, Kolonia, Imię i nazwisko″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 91255da28b798fc1

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka sortowanie odzieży Kolonia”

  1. wioleta wawrzyniak na 26 sierpnia 2015 @ 14:51

    Dzień Dobry jestem zainterwsowana państwa ofertą chcem wysłac cv ale nie widze adresu a-mail do panstwa prosze o odpowiedz dziekuje.