€ 9,50 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka wykładanie towaru w sklepie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 17 grudnia 2015 01:36

Poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy wykładaniu towaru na półki w sklepie. Oferta z Kolonii dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: od zaraz

Czas trwania umowy: do czerwca 2016

Miejsce: Kolonia

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • jest to praca fizyczna polegająca na wsparciu prac na sklepie w części handlowej i magazynowej
  • pracownik odpowiada za porządkowanie półek i wykładanie towaru
  • inne zadania jak: przyjmowanie dostaw, zmiany cen, przygotowanie wystawek zgodnie z wytycznymi

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz i pozostania na miejscu przez pół roku
  • bardzo dobra sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • zdolności manualne
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • zorganizowanie

Oferujemy:

  • umowa o pracę na czas określony – do czerwca 2016
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie od zaraz
  • pomoc w szukaniu kwatery
  • wsparcie w dopełnieniu spraw urzędowych

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną odpowiednio: “fizycznawsklepie/12/15” należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na poniżej podany adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-niemcy-w-sklepie-wykladanie-towaru-od-zaraz-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 1735670adfcc6a8b

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka wykładanie towaru w sklepie”

  1. Pawel Libigocki na 25 lutego 2016 @ 15:06

    Jestem bardzo zainteresowany ta oferta pracy i prosze o Kontakt 01578/22/70/343