€ 2200-2600 euro brutto/mc

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz jako pomocnik śmieciarza bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 03:16

Od zaraz atrakcyjna, fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka na stanowisku pomocnika śmieciarza. Oferta w Kolonii dla 4 Polaków z zakwaterowaniem, zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza – pracownik fizyczny

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Liczba wakatów: 4

Wynagrodzenie: 2200 do 2600 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca zespołowa przy odbieraniu odpadów
  • obowiązkiem będzie wrzucanie worków na pakę samochodu a także podstawianie kubłów pod śmieciarkę do załadunku
  • w trakcie pracy zapewniona jedna dłuższa przerwa na obiad

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • prawo jazdy kat.C będzie mile widziane
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność i tężyzna fizyczna
  • motywacja do podjęcia pracy o charakterze fizycznym

Zapewniamy:

  • możliwość odpłatnego zakwaterowania w kwocie 200 euro miesięcznie
  • liczne dodatki i premie oraz pakiet zniżek
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze i pomoc mentora
  • niemieckie warunki zatrudnienia i opcję podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • uczciwe zarobki
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pomocnik-śmieciarza/08/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 589599df566570c2

15 Odpowiedzi na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz jako pomocnik śmieciarza bez języka Köln”

  1. Adres email nie poprawny proszę o kontakt telefoniczny 691 299 221

  2. Jestem gotów do wyjazdu od zaraz proszę o kontak: bartek94051@wp.pl

  3. Jestem zainteresowany oferta. Adres E-mail niepoprawny. Proszę o kontakt. Tel. 605938899 e-mai
    l kamil3521@O2.pl

  4. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel. 602 690 185.

  5. Jetem gotowy do pracy mój nr tel 661066095

  6. Jestem zainteresowany, proszę o kontakt.
    Pozdrawiam

  7. Dzień dobry. Jestem z kolegą zainteresowany podaną ofertą, prosimy o kontakt na adres email.

  8. Witam
    Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy, jestem gotów podjąć pracę od zaraz . Bardzo proszę o kontakt na meila tomek_lis@interia.eu bądz telefonicznie na numer 514-247-258. dziękuję i pozdrawiam.

  9. Witam
    Jesteśmy wraz z kolegą zainteresowani podjęciem pracy posiadamy własny samochód.
    Mamy doświadczenie w pracy fizycznej i lubimy nowe wyzwania rozpatrzymy wszystkie oferty mamy po 21 i 24 lata znamy język niemiecki na poziomie podstawowym z zawodu jesteśmy mechanikami proszę o kontakt telefoniczny jesteśmy otwarci na wszystkie oferty gotowość wyjazdu w połowie września pozdrawiam serdecznie 577 565 107

  10. Witam

    Jestem zainteresowany powyższą ofertą.
    Proszę o kontakt 602239036 lub tomasz.trybala@op.pl

    dziękuję i pozdrawiam

  11. MarcinMlak87 na 4 września 2017 @ 13:41

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy
    wraz z trzema kolegami proszę o kontakt telefoniczny+48605255794 lub prze email -
    marcin.mlak@o2.pl pozdrawiam

  12. garriaro@gmail.com na 4 września 2017 @ 13:48

    jestem gotow ale e mail nie poprawny 661265509 moj nr

  13. Pawel lupinski na 5 września 2017 @ 09:20

    Jestem zainteresowany tą oferta mój numer 601302060 lub e-mail pawellupinski112233@gmail.com

  14. Pawel lupinski na 6 września 2017 @ 18:22

    Jestem zainteresowany tą oferta razem z kolegami mój numer telefonu 601302060 lub e-mail pawellupinski112233@gmail.com