€ 10,50/h + zakwaterowanie

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz jako żywa maskotka bez języka wakacje 2019 Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 lipca 2019 03:28
  • Wygasa: 9 dni, 4 godzin

Aktualnie oferujemy fizyczną pracę w Niemczech bez znajomości języka na wakacje 2019. Zatrudnienie w Bremen od zaraz jako żywa maskotka przy promocji w trakcie eventów, w centrach handlowych itp.

Stanowisko: pracownik fizyczny – żywa maskotka

Miasto: Bremen, Niemcy

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Umowa: od sierpnia do końca września 2019

Wakaty: 2

Obowiązki:

  • zatrudnienie na wakacje na stanowisku pracownika promocji – osoba ta, będzie odpowiedzialna za spacerowanie w specjalnym kostiumie po galerii handlowej i rozdawanie ulotek, gratisów, baloników dla dzieci itp.
  • różnego rodzaju inna obsługa imprez masowych również w przebraniach – przeważnie są to znane postaci z bajek, możliwe maskotki sponsorów itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane umiejętności aktorskie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dostępność do końca września 2019
  • samodzielność
  • przyjazne nastawienie, optymizm

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy, obowiązującej najlepiej od zaraz do końca września 2019
  • opieka koordynatora Polaka
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych i przy wdrożeniu się
  • wysokie wynagrodzenie
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: maskotka08/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 2545d3d85ade673b

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.