€ 12,84/h brutto + prowizje

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz na myjni ręcznej bez języka München 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 listopada 2017 03:37

Zatrudnienie w Monachium bez znajomości języka na ręcznej myjni samochodowej. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech 2017 do podjęcia od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni samochodowej

Miasto: Monachium, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,84 euro brutto na godzinę pracy plus prowizje od umytego samochodu

Obecnie myjnia poszukuje 2 kolejnych osób do pracy na zmianie popołudniowej (14:00 – 22:00)

Zakres zadań:

  • sprzątanie wnętrz aut, a także mycie i polerowanie z zewnątrz
  • obsługa myjki do mycia dywaników, a także korzystanie z profesjonalnej chemii
  • mycie szyb wewnątrz, konserwacja części, również pranie tapicerki

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat.b
  • niekaralność oraz dyspozycyjność w okresie przedświątecznym
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • elastyczność
  • pełna uczciwość, pracowitość, sumienność
  • dostępność od zaraz
  • brak problemów ze zdrowiem – możliwość wykonywania pracy fizycznej

Zapewniamy:

  • pracę docelowo na stałe, pierwszą umowę próbną do końca roku 2017
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w 2 pokojowym mieszkaniu (koszt 250 euro miesięcznie za pokój + media)
  • możliwość skorzystania z dofinansowania na kurs języka niemieckiego
  • legalną umowę o pracę i możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych czy opieki zdrowotnej

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „fizyczna na myjni/12/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 5675a1a9fd2685c2

4 Odpowiedzi na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz na myjni ręcznej bez języka München 2017”

  1. Prosze o kontakt jest zajnteresowany 530805992

  2. kazimieraw73 na 30 listopada 2017 @ 14:10

    proszę o kontakt jestem zainteresowana ponieważ pracowałam na myjni telefon 690001540

  3. DANIEL.SOSNOWSKI na 1 grudnia 2017 @ 13:40

    Witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 783518545