€ 2600-3150/mc brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza bez języka Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2020 02:44

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy odbieraniu odpadów. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka na stanowisku pomocnik śmieciarza. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Pomocnik fizyczny – pomocnik śmieciarza

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2600 do 3150 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: praca od lutego 2020 – możliwe wyjazdy od zaraz!

Wakaty: 4

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy odbieraniu odpadów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie podstawianie kubłów do załadunku oraz wrzucanie na pakę odpadów w workach

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków
  • zaangażowanie, solidność
  • wydajność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę początkowo na okres próbny
  • dla pracowników najrzetelniej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia stałej pracy
  • pomoc koordynatora Polaka
  • ubezpieczenie i możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w wynajmowanych mieszkaniach za 300 euro miesięcznie – miejsce w pokoju jednoosobowym
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/01/2020″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 3715e1638c40aa0a

25 komentarzy na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza bez języka Berlin 2020”

  1. Wincenty11 na 10 stycznia 2020 @ 20:51

    Oferta dalej aktywna

  2. Jestem zainteresowany mogę podjąć pracę od zaraz numer telefonu 733778568

  3. Daniel Marek na 13 stycznia 2020 @ 12:16

    Jestem zainteresowany ofertą pracy od zaraz. Proszę o szybką odpowiedź . Pozdrawiam.Numer telefonu 799 941 092

  4. Jerzy Zajaczkowski na 13 stycznia 2020 @ 18:42

    Dzień dobry jestem zainteresowany waszą ofertą pracy.

  5. Rafalbelch na 14 stycznia 2020 @ 09:21

    Zainteresowany +48510636454 gotowy do wyjazdu

  6. Pawel G1981 na 14 stycznia 2020 @ 10:17

    Dostepny od zaraz, podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego, +48 502 846 734

  7. Jestem Poważnie zainteresowany 691071505

  8. jancio1976 na 14 stycznia 2020 @ 20:59

    Pracuję w zawodzie śmieciarz oraz jerzdze śmieciarką do 3,5 t po mieście zbieram kubełki
    a takrze jako pomocnik na śmieciarce ,proszę o kontakt jestem zainteresowany ofertą , telefon do kontaktu 783698389.

  9. Kamil Styrna na 15 stycznia 2020 @ 15:32

    Dzien dobru Zgłaszam swoją kandydaturę email renata-styrna@wp.pl tel 0048698719194 jestem powaznie zainteresowany i gotowy do wykazdu

  10. Kamil Styrna na 15 stycznia 2020 @ 15:35

    Dzien dobry Zgłaszam swoją kandydaturę email renata-styrna@wp.pl tel 0048698719194 jestem powaznie zainteresowany i gotowy do wyjazdu j.angielski komunikatywny cv wysłałem na email pozdrawiam

  11. Witam jestem zainteresowany moge wyjechac natychmiast 570611674

  12. Zbyszek1980 na 15 stycznia 2020 @ 21:35

    Witam, jestem zainteresowany. Moge podjąć pracę od zaraz. Jestem młody, dynamiczny I pracowity. Poproszę o kontakt tel. 696774667

  13. Tomasz83koniu na 18 stycznia 2020 @ 13:14

    Jestem zainteresowany 0 661504283. Mogę wyjechać odrazu

  14. Witam, jestem zainteresowany pracą. Proszę o kontakt. CV wysłałem na podany email. Jacek 505994136

  15. Witam

    Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy, mogę podjąć zatrudnienie od zaraz.
    Nr tel. 697737828, e-mail: michalbielawny80@wp.pl

    Pozdrawiam
    Michał Bielawny

  16. KrzysztofGrablo92 na 29 stycznia 2020 @ 11:03

    Proszę o kontakt
    536085286

  17. mariusz@ na 3 lutego 2020 @ 12:40

    Gotowy do wyjazdu nr 880568559

  18. Marasek89 na 3 lutego 2020 @ 16:16

    Witam można o kontakt prosić 3 osoby chętne obecnie jesteśmy w Niemczech w Bergen and Dumme kontakt +48665515093

  19. Marasek89 na 3 lutego 2020 @ 19:02

    Witam jestem zainteresowany wasza oferta proszę o kontakt jesteśmy obecnie w Niemczech +48669986319

  20. Andchelst84 na 7 lutego 2020 @ 11:13

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy.Proszę o kontakt pod nr.789122646

  21. Daniel Ropelewski na 7 lutego 2020 @ 16:01

    Witam chciałbym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko “pomocnik śmieciarza”

    Mam 32 lata, mieszkam w berlinie, chętnie podejmę się każdej pracy, bo również żadnej pracy się nie boję. Posiadam doświadczenie w budowlance, jednak bardzo szybko uczę się nowych umiejętności.
    Jestem osobą punktualną i rzetelną.

    Mam nadzieję że rozpatrzą Państwo moja kandydaturę pozytywnie. Jestem dostępny i chętny do pracy od zaraz.

    Oto mój nr. Tel. 1629463736

    Z poważaniem
    Daniel Ropelewski

  22. geno11113 na 16 lutego 2020 @ 15:43

    jestem zainteresowany +48 663 799 676

  23. Tomek198666 na 4 marca 2020 @ 09:08

    Jestem zainteresowany pracą od zaraz zostawiam nr tel 667792738 i e-mail tomek.wojcik1@adres.pl