€ 2100-2500 euro brutto/mc

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2017 01:23

Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych bez znajomości języka. Zatrudnienie w Monachium jako pomocnik śmieciarza do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza
Lokalizacja: Monachium, Niemcy
Rozpoczęcie zatrudnienia: od czerwca 2017
Wynagrodzenie: 2100-2500 euro brutto miesięcznie – wysokość ustalana będzie indywidualnie

Zakres zadań:

  • praca zespołowa wykonywana od wczesnych godzin porannych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za ustawianie kubłów pod śmieciarkę a także wrzucanie na pakę odpadów w workach

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego a także doświadczenie
  • sprawność i siła fizyczna
  • umiejętność do pracy w zespole
  • gotowość do przyjechania swoim autem
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • przeszkolenie pracownicze
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 200 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • niemiecką umowę o pracę podpisaną z pracodawcą (bez pośredników)

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pomocnik-smieciarza/06/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 510592f2f0309da8

4 Odpowiedzi na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza bez języka Monachium”

  1. dawidqwerty na 1 czerwca 2017 @ 17:15

    Jestem zainteresowany zgloszenie wyslalem z maila: wiaterek110@wp.pl. Moj nr 536953552

  2. Piotr kostrzewa na 8 czerwca 2017 @ 12:22

    Jestem zainteresowany ofertą pracy , jestem śilny i dokładny w pracy . Mój nr: 0048575214660.
    Pozdrawiam.

  3. tomkot1989 na 14 czerwca 2017 @ 12:31

    jestem zainteresowany prosze o kontakt meilowy tomkot1989@wp.pl

  4. Marcin.Szewczyk na 18 czerwca 2017 @ 10:17

    Dzień dobry .
    Mam na imię Marcin lat 38.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy choćby od zaraz.
    Posiada wszystkie niezbędne szczepienia do wykonywania tego rodzaju pracy, oraz mam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Potrafię pracować pod presją czasu , w zespole jak i samodzielnie.
    Jestem osobą nie paląca i bez nałogów .
    Jeśli spełniam państwa oczekiwania uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978.8@o2.pl