€ 10,50 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy przeprowadzkach bez języka Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brunszwik
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 maja 2016 01:44

Aktualnie poszukujemy 2 pracowników fizycznych bez znajomości języka do pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w Brunszwiku od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Brunszwik, Niemcy

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Zadania:

  • ciężka fizycznie praca przy przeprowadzkach na zlecenia firm oraz klientów indywidualnych
  • osoby zatrudnione dołączają do zespołów i pomagają w demontażu, załadunku, przewozie rzeczy/sprzętów oraz mebli należących do klientów
  • pracownicy dbają również o montaż mebli na nowym miejscu

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość kondycyjna
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • brak nałogów
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie jako złota rączka lub konserwator
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na niemieckiej umowie
  • pomoc polskiego rezydenta przy zaaklimatyzowaniu się i w kwestiach formalnych
  • pracodawca zapewnia w cenie 150 euro miesięcznie zamieszkanie w hotelu robotniczym
  • młody i ambitny zespół

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca Niemcy przy przeprowadzkach

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ofeta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-brunszwik/

ID ogłoszenia: 960574b48935e95f

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy przeprowadzkach bez języka Brunszwik”

  1. Mikesynetarman na 12 czerwca 2016 @ 21:04

    Witam, jesten zainteresowany daną ofertą pracy, poproszę o kontakt 722 723 747 lub mykhailo.synetar@o2.pl