€ 13 euro brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz rozładunek worków k. Chemnitz bez doświadczenia

  • Miasto: 09337 Hohenstein-Ernstthal (okolice Chemnitz), Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2023 00:07

W okolicach Chemnitz także bez doświadczenia do podjęcia legalna, fizyczna praca w Niemczech polegająca na rozładunku worków. Zatrudnienie w firmie, która zajmuje się dystrybucyjną żywności.

Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko pracownika magazynu – rozładunek worków. Klient prowadzi firmę która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją żywności (worki z ryżem, soczewicą oraz grochem).

DARMOWA KWATERA!
BEZ DOŚWIADCZENIA!

Lokalizacja: 09337 Hohenstein-Ernstthal (okolice Chemnitz), Niemcy
Rozpoczęcie: 19.06.2023r
Zakończenie: do końca roku z możliwością przedłużenia
Wolne wakaty: 5

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia oraz wyżywienie
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
– Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
– rozładunek/ załadunek worków na ciężarówki lub kontenery
– przenoszenie worków
– worki o wadze do 50 kg

Wymagania:
– sprawność fizyczna
– gotowość do wyjazdu za granicę

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: 735 933 896

ID ogłoszenia: 7216475c11c988d7