€ 10,50 - 12,00 euro brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz w sklepie z Köln bez języka 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2017 03:10

Sieć sklepów z Kolonii poszukuje pracowników gotowych od zaraz do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech 2017 bez znajomości języka przy wykładaniu towarów na półki. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Start: od zaraz

Miejsce pracy: Kolonia

Liczba miejsc: 5

Umowa: do końca roku

Wynagrodzenie: 10,50 – 12,00 euro brutto + premie (zależne od kwalifikacji)

Zadania:

- wykładanie towarów na półki sklepowe z zachowaniem ich odpowiedniej ekspozycji

- rozładunek dostaw na magazynie sklepowym

- sprawdzanie dat przydatności produktów i zabieranie artykułów przeterminowanych

- przygotowanie promocyjnych ekspozycji, działów tematycznych

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy sklpowej

- atutem będzie również znajomość języka

- zaświadczenie o niekaralności

- gotowość do pracy co najmniej do końca roku 2017

- chęć do brania godzin nadliczbowych jeśli zajdzie taka konieczność

Oferujemy:

- zatrudnienie do końca roku 2017 z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem premiowym

- zakwaterowanie odpłatne częściowo opłacone przez pracodawcę (koszt po stronie pracownika to jedynie 120 euro miesięcznie)

- wsparcie przy formalnościach

- telefoniczna pomoc polskiego koordynatora w razie konieczności

- brak opłat wstępnych za rekrutację (koszt przygotowania dokumentów i zakwaterowania będzie odliczany z wypłaty)

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Praca w sklepie Kolonia”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 508596ff4c07d6db

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz w sklepie z Köln bez języka 2017”

  1. Domaradzka Monika na 8 września 2017 @ 13:26

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy. Doświadczenie pracy w sklepie. 538367531