€ 8,50 euro/h

Fizyczna praca w Niemczech przy komisjonowaniu na magazynie Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 31 lipca 2014 00:10

Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie dla pracownika fizycznego. Zatrudnienie w Ulm dla 40 Polaków w charakterze komisjonerów również przy załadunku, rozładunku i sortowaniu.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Ulm

Zarobki: 8,50 euro/h

Czas pracy: 22.09 do 31.12.2014

Liczba wakatów: 40

Obowiązki:

  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie komisjonowanie towarów z użyciem skanera laserowego.
  • Prace fizyczne na magazynie, np. rozładunek ciężarówek czy sortowanie.
  • Praca stojąca.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • praca w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność do pracy w wyznaczonym terminie- brak możliwości wyjechania wcześniej do domu, pracownik musi zostać na święta w pracy
  • osoby bez problemów zdrowotnych,
  • dobra sprawność fizyczna
  • duża dokładność, zaangażowanie, niezawodność
  • motywacja,
  • uczciwość – pracodawca wymaga zaświadczenia o niekaralności,
  • punktualność
  • prawo jazdy i możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferta:

  • Pracodawca oferuje umowę o pracę na czas określony
  • wszelkie świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie i odprowadzanie składek
  • dobra stawka godzinowa
  • przynajmniej 35 h pracy w tygodniu
  • wynagrodzenie za godziny nadliczbowe wypłacane będzie natychmiastowo

Osoby które nie posiadają własnego środa transportu mogą liczyć na zorganizowany transport do Niemiec

UWAGA!
Nie ma możliwości powrotu na święta do domu. Praca jest do końca umowy- czyli do 31.12.2014. Osoby które tego nie uszanują będą zobowiązane ponieść karę w wysokości miesięcznego wynagrodzenia.

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny pod numerem tel: (0049) 15153833413 w pn, wt i pt w godz 9.00-18.00

mailowo prosimy kontaktować się pod adresem: k.maredziak@olympiagroup.de z dopiskiem ?komisjonowanie Müller

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22f525/

ID ogłoszenia: 18053d921241af7d

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech przy komisjonowaniu na magazynie Ulm”

  1. Dzień dobry,
    jestem zainteresowany Pańską ofertą pracy.
    Mam 45 lat, znam język Niemiecki na poziomie podstawowym.
    Ps. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.
    Pozdrawiam
    Tomasz Uchmanowicz