€ 8,20 euro/h

Fizyczna praca w Niemczech przy odśnieżaniu na sezon 2014/2015 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 października 2014 00:30

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w sezonie zimowym 2014/2015 przy odśnieżaniu ulic. Niemcy praca fizyczna w Berlinie dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: 8,20 euro za godzinę

Opis zadań:

  • W sezonie zimowym pracownik którego zatrudnimy będzie odpowiedzialny za odśnieżanie chodników i ulic a także sypanie solą.
  • Inne zadania mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w okresie zimowym
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • dobra sprawność fizyczna i siła
  • wytrzymałość na niskie temperatury
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • mile widziane będą osoby które pragną podjąć pracę w Niemczech na stałe

Oferta:

  • zatrudnienie w sezonie zimowym 2014/2015
  • dla osób chętnych możliwość pozostania w Niemczech na dłużej przy pracach związanych z budownictwem i ogrodnictwem
  • zapewnione bezpłatnie zakwaterowanie.

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pośrednictwem maila: kundenbetreuung@beseronline.de

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-dla-polakow-na-sezon-zimowy-berlin/

ID ogłoszenia: 720543b9fb4a7261

3 Odpowiedzi na “Fizyczna praca w Niemczech przy odśnieżaniu na sezon 2014/2015 Berlin”

  1. jestem zainteresowany oferta pracy prosze o kontakt pod numer telefonu 609936858

  2. Witam Jestem zainteresowany daną ofertą pracy. Proszę o kontakt telefoniczny: 607061676 lub Email: francuz900@wp.pl

  3. wojtek220199 na 2 stycznia 2015 @ 06:35

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy . Proszę o kontakt telefoniczny: 726508702