€ 1000-1600 € netto

Fizyczna praca w Niemczech przy regeneracji palet od zaraz bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: okolice Kolonii
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2018 02:46

Firma z Kolonii poszukuje obecnie pracowników fizycznych do pracy w Niemczech od zaraz przy regeneracji palet. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego jest możliwe.

Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.
Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:
Pracownik magazynowy do regeneracji palet

Miejsca pracy:
Niemcy, okolice Kolonii

Zakres obowiązków:
regeneracja palet typu dusseldorfer przy pomocy elektronarzędzi,
dbanie o porządek w miejscu pracy,
praca w systemach zmianowych,

Wymagania:
dynamika pracy oraz tężyzna fizyczna,
doświadczenie na podobnym stanowisku(warunek konieczny),
mile widziane prawo jazdy kat. B + własny samochód na czas wyjazdu;

Oferujemy:
legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
premie uzależnione od efektów pracy,
zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
opiekę polskiego koordynatora,
możliwość wieloletniej współpracy.

Kontakt:
E-Mail: l.kalemba@personnel-international.pl
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

ID ogłoszenia: 7665ac5f52097663