€ 8,80 euro brutto za godzinę

Fizyczna praca w Niemczech sortowanie dla par, grup bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 marca 2015 02:48

Magazyn z Hamburga prowadzi nabór pracowników do sortowania przesyłek. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par i grup bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: okolice Hamburga

Zarobki: obowiązuje stawka 8,80 euro brutto za godzinę

Praca dla grup i par

Opis stanowiska:

  • Praca na magazynie firmy kurierskiej na stanowisku sortowacza paczek.
  • Obowiązkiem będzie odpowiednie rozmieszczenie przesyłek na magazynie oraz wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • wymagamy możliwości przyjazdu własnym autem – jeden na parę lub 4 osobowy zespół w zupełności wystarczy
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • duża motywacja
  • obowiązkowość
  • sumienność
  • brak problemów zdrowotnych

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • pracę dla par i grup
  • minimum 35 godzin pracy w tygodniu
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu 2 tygodni
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • w Niemczech pracodawca zapewnia darmowe przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a magazynem
  • zapewnione zamieszkanie oddalone od magazynu o 6 km, koszt za nocleg to 5 euro/doba

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowego na podany poniżej adres:

  • rekrutacja @ zakończona

źródło:  http://praca.gratka.pl

ID ogłoszenia: 369551589f9f3e8a

3 Odpowiedzi na “Fizyczna praca w Niemczech sortowanie dla par, grup bez języka Hamburg”

  1. MOnissska21 na 30 marca 2015 @ 22:05

    Witam w raz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa oferta posiadamy własny samochód jesteśmy pracowici, ambitni i możemy wyjechać w każdej chwili prosimy o kontakt pod nr.788749155

  2. Witam. Wraz z mężem i kolegą jesteśmy zainteresowani pracą od maja. CV wyślę na e-mail. Numer kontaktowy: 505250549. Pozdrawiamy

  3. marcinbialy666 na 14 kwietnia 2015 @ 12:58

    witam jestem zainteresowany z koleżanką ogłoszeniem kontakt 535998925 gotowość do wyjazdu natychmiastowa
    Pozdrawiam