€ 1500 euro

Fizyczna praca w Niemczech sortowanie paczek kurierskich bez języka, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2022 01:29

Firma logistyczna z Monachium od zaraz poszukuje kandydatów także bez znajomości języka do fizycznej pracy w Niemczech, która polegać będzie na sortowaniu paczek kurierskich, rozładunku, załadunku kontenerów z przesyłkami.

Agencja Pracy S&A sp. z o.o. dla naszego niemieckiego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik Sortowni Kurierskiej
📌 Miejsce pracy: Okolice Monachium

✅ Zadania na stanowisku:
◾ rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi
◾ dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru

✅ Wymagania:
◾ sprawność fizyczna
◾ Chęć długoterminowej współpracy
◾ własny samochód na dojzad do miejsca pracy -dodatek paliwowy
◾ NIE wymagamy znajomości języka!

✅ Oferujemy:
◾ stawka godzinowa 10,88 €
◾ zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
◾ Możliwość poboru zaliczki
◾ bonus za polecenie pracownika
◾ praca 7 godzin dziennie bez sobót i niedziel

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel/:

881 558 191

lub ardes mailowy:

i.gomes@apt-trion.pl

ID ogłoszenia: 571624af868a939a