€ od 6000 do 7200 zł/mc brutto

Fizyczna praca w Niemczech w Hildesheim dla kierowcy kat.B – kuriera

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hildesheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2014 01:14

Aktualnie oferujemy pracę w firmie kurierskiej dla kierowcy kat.B – w charakterze kuriera. Oferta fizycznej pracy w Niemczech w Hildesheim przy rozładunku i załadunku samochodu oraz do dostarczania przesyłek.

Stanowisko: Kurier- kierowca kat.B

Lokalizacja: Hildesheim

Zarobki: od 6000 do 7200 zł/mc brutto

Obowiązki:

  • Praca w firmie kurierskiej.
  • Do zadań należeć będzie praca na magazynie przy przygotowywaniu przesyłek, sortowaniu, załadunku na samochód.
  • Głównym zadaniem będzie dostarczanie paczek i odbieranie przesyłek od klientów korzystających z usług firmy.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • poszukujemy osoby kulturalnej, komunikatywnej
  • dobre zorientowanie w terenie
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • motywacja do podjęcia pracy w Niemczech
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w Niemieckiej firmie
  • możliwość obycia się z językiem niemieckim i lepszego nauczenia się go.
  • dobre warunki płacowe.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą ofertą pracy proszone są o przesłanie aplikacji na adres: http://praca.gratka.pl/oferta/kurierniemcy-2302647.html

ID ogłoszenia: 60553591448b0f67

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech w Hildesheim dla kierowcy kat.B – kuriera”

  1. Remik1981 na 6 maja 2014 @ 14:39

    Witam,
    jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Posiadam prawo jazdy kat. A i B od 16 lat, umiejętność prowadzenia pojazdów do 3,5 tony masy całkowitej o zabudowie plandeka jak i „blaszka”. Potrafię obsługiwać nawigację i bez problemu odnajduję się w terenie.
    Jeździłem po całej europie, Skandynawii jak i trudniejsze kraje jakimi są: Serbia, Bośnia i Hercegowina.
    Od 7 lat jeżdżę taki autami jak Renault Maser, Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Mercedes Sprinter, Iveco, zabudowa: jak wyżej – plandeka i blacha.
    W swojej obecnej pracy muszę posługiwać się językiem niemieckim i angielskim, ponieważ również jestem spedytorem. Znam się na ładowaniu takich aut i rozmieszczeniu ładunku, przewożeniu ich
    Z klientami niemieckimi muszę uzgadniać różne rzeczy, kończąc na uzgodnieniu płatności.
    Bardzo często przebywam w Hamburgu,również tereny Hanoweru nie są mi obce.
    Jestem osobą dyspozycyjną bez nałogów. Nigdy nie miałem problemów z prawem, niekarany.

    Dane kontaktowe do mnie:
    e-mail: remiko@poczta.fm
    tel. 0048 512 125 458