€ 7 euro brutto

Fizyczna praca w Niemczech w pralni dla studentów bez języka Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2014 01:33

Poszukiwani pracownicy fizyczni do pralni z Rostock. Ogłoszenie pracy w Niemczech w pralni przy obsłudze maszyn bez znajomości języka niemieckiego dla studentów.

Stanowisko: Pracownik pralni

Miejsce pracy: Rostock

Zarobki: 7 euro brutto

Termin: praca w okresie od 01.09 do 31.10.2014

Obowiązki:

  • Pracownicy będą mieli za zadanie obsługiwać maszyny w pralni.
  • Praca z gatunku ciężkich i fizycznych.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy od pierwszego września
  • dyspozycyjność w podanym okresie czasu
  • posiadanie legitymacji studenckiej
  • język niemiecki nie jest konieczny
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • pracowitość
  • zaangażowanie
  • elastyczność

Oferta:

  • praca skierowana jest dla studentów
  • dla osób z legitymacją studencką te 7 euro brutto wyjdzie niemal jak 7 euro netto- studentów obowiązuje niższy podatek
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu, koszt to 221 euro miesięcznie
  • pracownicy samodzielnie muszą zorganizować sobie wyżywienie

Aplikacja:
Zgłoszenie można przesłać wraz ze zdjęciem na adres: praca@jeople.de

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/fizyczna_1/praca-w-pralni-dla-studentow_i1314

ID ogłoszenia: 22153b9a92feec6d

2 Odpowiedzi na “Fizyczna praca w Niemczech w pralni dla studentów bez języka Rostock”

  1. Witam . Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani tą ofertą . prosze o jak najszybszy kontakt wyjazd od zaraz . 781998714 , 781113888 po 23 lata

  2. Jakub 44000 na 11 lipca 2014 @ 16:08

    Witam.Jestem zainteresowany ofertą ,proszę o kontakt acid44000@wp.pl