€ 5.00

Fizyczna praca w Niemczech w rolnictwie na farmie dla pary

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 września 2013 01:25

Poszukiwane pary do zatrudnienia sezonowego na farmie. Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech w rolnictwie dla robotników gospodarczych z doświadczeniem.

Stanowisko: Robotnik gospodarczy

Wynagrodzenie: 5 euro neto godzina

Miejsce: Niemcy

Poszukujemy: pary (małżeństwa, rodzeństwa…)

Zadania:

  • Zadaniami pracowników zatrudnionych na tym stanowisku będzie przede wszystkim pomoc pracodawcom w prowadzeniu gospodarstwa. Do zadań będzie należało np. zajmowanie się zwierzętami hodowlanymi, prace w rolnictwie, obsługa maszyn itp.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • doświadczenie w pracy na roli
  • prawo jazdy

Oferta:

  • Całkowite wyżywienie oraz zamieszkanie
  • pensję w wysokości 5 euro netto

Aplikacja:
Email zawierający CV oraz informację na temat doświadczenia w pracy w rolnictwie prosimy przesłać na adres:
email: praca.niemcy2013@wp.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/robotnik-gospodarczy-mile-widziane-pary-malzenstwa-rodzenstwo-itp-2034685.html

ID ogłoszenia: 605523cad679be9b