€ 8,80

FLORYSTA/KA – dam pracę w Niemczech (Frankfurt nad Menem)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2015 02:16

Firma z Frankfurtu nad Menem poszukuje florysty lub florystki gotowej do podjęcia pracy w Niemczech przy układaniu bukietów i kompozycji kwiatowych. Zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę.

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

FLORYSTA/KA

Miejsce pracy: Niemcy / Frankfurt nad Menem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– układanie bukietów i kompozycji kwiatowych;
– pielęgnacja kwiatów ciętych i doniczkowych;
– umiejętność artystycznego pakowania;
-obsługa kasy fiskalnej;
– przyjmowanie zamówień;
– dbanie o porządek w kwiaciarni.

WYMAGANIA:
– umiejętność artystycznego układania kwiatów;
– znajomość języka polskiego, niemieckiego,
– odpowiedzialność i samodzielność;
– pogodne usposobienie;
– zmysł estetyczny;
– zamiłowanie do pracy z kwiatami;
– mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, prawo jazdy oraz znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:
– stabilne warunki zatrudnienia;
– atrakcyjne wynagrodzenie (8.80 euro netto/h + 20 euro diety dziennie);
– organizacje zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy;
– ciekawą pracę w polsko-niemieckim zespole.

Osoby zainteresowane zachęcam do przesłania aplikacji na adres: poznan@eastservice.pl
Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

ID ogłoszenia: 39356028d6023ef7

Brak tagów