€ 2000-2400 € netto

Formierz tworzyw sztucznych – praca w Niemczech na produkcji Schwarzwald

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: okolice Schwarzwaldu
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2015 01:55

Firma z okolic Schwarzwaldu zatrudni formierzy tworzyw sztucznych do pracy w Niemczech na produkcji przy obsłudze form wtryskowych oraz nadzorze nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych.

Winckler Personal jest ogólnopolską agencją, specjalizującą się od 2012 roku w rekrutacji pracowników do przedsiębiorstw na terenie Niemiec. Obecnie dla niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Formierz tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: okolice Schwarzwaldu

OBOWIĄZKI:
• Wytwórstwo form wtryskowych
• Obsługa maszyn produkcyjnych
• Nadzorowanie produkcji

WYMAGANIA:
• Dobra lub wysoko komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Doświadczenie zawodowe jako Mechanik procesów przetwórczych lub formierz tworzyw sztucznych minimum 5-cio letnie. Mile widziane referencje.
• Własny samochód

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie 2000 – 2400 € netto/miesiąc
• Bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec w komfortowych warunkach
• Niemiecką umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym, zgodnym z niemieckim prawem pracy
• Pomoc polskiego oraz niemieckiego koordynatora w sprawach organizacyjnych, związanych z wyjazdem
Osoby spełniające wszystkie wymagania, zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, znajdującego się pod adresem:

Dziękujemy za złożone aplikacje.
Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie ofertą pracy, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Więcej aktualnych ofert pracy na terenie Niemiec oraz Polski znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.WINCKLERPERSONAL.PL/Zakładka „Oferty pracy”.

ID ogłoszenia: 779562e34a68437e