€ do ustalenia

Frankfurt nad Menem praca w Niemczech sprzątanie domów, mieszkań bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 czerwca 2015 01:13

Oferujemy zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla osób na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki. Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miasto: Frankfurt nad Menem

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Osoby zatrudnione samodzielnie dojeżdżają do klientów. Na miejscu pracy zawsze powinni mieć zapewnione odpowiednie urządzenia, sprzęty oraz materiały i detergenty do sprzątania.
  • Pracownicy sprzątają powierzone powierzchnie, dbając równocześnie o efekt estetyczny.

Wymagania:

  • duża motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • punktualne stawianie się u klientów
  • słowność
  • dokładność, obowiązkowość, precyzja
  • dynamiczne tempo pracy
  • mile widziane osoby z doświadczeniem
  • sumienność
  • obowiązkowym warunkiem jest posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • uczciwość
  • optymizm
  • chęć do podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę na stałe
  • zapewniona odzież robocza
  • sumienne wprowadzenie w obowiązki
  • przyjazne środowisko pracy
  • duża liczba zleceń
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres:
Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: nr. ref.: Sprzatanie/07/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-bez-jezyka-frankfurt/

ID ogłoszenia: 749556f1badccc34