€ 10 euro nette

Frankfurt Niemcy praca w budownictwie jako monter instalacji wodno-kanalizacyjnych i CO

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Usingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Tymczasowa
  • Opublikowany: 16 maja 2019 04:52

Firma z Frankfurtu nad Menem poszukuje od zaraz doświadczonych monterów instalacji wodno-kanalizacyjnych i CO do pracy w Niemczech w budownictwie.

Praca NIEMCY

poszukujemy pracowników z werwą do pracy w zespołach dwuosobowych, okolice FRANKFURT n.Menem

OPIS STANOWISKA

– Montaż Instalacji CO/WO/KAN

WYMAGANIA

– 1 rok doświadczenia w montażu instalacji sanitarnych,

– Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

– Umiejętność czytania rysunku technicznego

– Podstawowa znajomość języka niemieckiego

– Prawo jazdy kat. B (samochód służbowy)

OFERUJEMY

– Umowa o pracę

– Wynagrodzenie terminowe, od 10 Euro netto za godzinę pracy

– Elastyczne godziny pracy (duża ilość godzin)

– Odzież roboczą, profesjonalne narzędzia pracy

– Organizujemy i opłacamy zakwaterowanie, dojazdy do pracy

Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub bezpośredni kontakt

telefon 519 751 590 , 510 228 924,

Firma pod nazwą P.W. Magropol sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jest Administratorem danych osobowych osób ubiegających się o zatrudnienie zebranych w ramach procesu rekrutacji, więcej na stronie http://www.magropol.pl/pl/rodo-dla-kandydatow/

ID ogłoszenia: 3775cdc21f50df8f

Brak tagów

1 odpowiedź na “Frankfurt Niemcy praca w budownictwie jako monter instalacji wodno-kanalizacyjnych i CO”

  1. Kontakt Niemcy: 0049 1726697743 lub m.kuternozinski@ests.pl

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ests
  • Zarejestrowany od: 15 maja 2019

Inne przedmioty dodane przez ests

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez ests »