€ 9 euro/h

Freiburg fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka roznoszenie reklam i gazet

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 stycznia 2016 03:07

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech dla mężczyzny przy roznoszeniu pakietów reklamowych oraz gazet. Zatrudnienie we Freiburgu bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Freiburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 9 euro za godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie roznoszenie pakietów reklamowych oraz gazet. Inne zadania jakie mogą zostać przydzielone to nieskomplikowane prace magazynowe.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B oraz praktyczna umiejętność prowadzenia samochodów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • wytrzymałość fizyczna
  • zorganizowanie
  • preferujemy zgłoszenia od młodych mężczyzn
  • gotowość do podjęcia pracy zarobkowej w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę na niemieckich warunkach
  • zorganizowane odpłatne zakwaterowanie
  • zatrudnienie od zaraz
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • bardzo dobre warunki rozwoju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą oferta pracy prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • job@werbemittel-verteilung.de

Prosimy pamiętać o załączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-roznoszenie-reklam-i-gazet-freiburg/

ID ogłoszenia: 614568d6612ed943