€ ~2400 na rękę +zakwaterowanie

Frezer CNC – praca w Niemczech od zaraz, Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Braunschweig
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 marca 2023 00:12

Firma przemysłowa z Brunszwiku poszukuje doświadczonych frezerów CNC do rozpoczęcia pracy w Niemczech od zaraz. Podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie wskazana.

VIRTUS Personal Berlin GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie!

VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech w Braunschweig osób na stanowisko:

Frezer CNC

Zakres obowiązków:
Obsługa frezarek CNC – (Heidenhain / Siemens / Fanuc / Hurco)
Kontrola jakości wykonanych elementów
Praca z rysunkiem technicznym
Dbanie o porządek na miejscu pracy

Wymagania
Znajomość języka niemieckiego – przynajmniej dobre podstawy
Prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziane
Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
Potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły
Doświadczenie na danym stanowisku
Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:
Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Darmowe zakwaterowanie
Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki
Możliwość rozwoju zawodowego
Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV.

VIRTUS Personal Berlin GmbH
Alt-Moabit 91b
10559 Berlin
Tel.: +49 30 233297650

Zapraszamy na naszą stronę www.berlin.virtus-personal.de

ID ogłoszenia: 65163f7883853377

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez virtuspersonalberlin

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez virtuspersonalberlin »