€ 2750 -3050 Euro

Frezer / operator CNC – dam pracę w Niemczech, Cuxhaven 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cuxhaven
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreślony bezpośrednio z pracodawcą
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2020 03:56

Legalna praca w Niemczech od zaraz dla frezerów – operatorów CNC w rejonie Cuxhaven. Oczekiwana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Pracodawca to renomowana, międzynarodowa firma zajmująca się obróbką elementów elektrowni wiatrowych.
Poszukiwana doświadczona osoba na stanowisko:
OPERATOR / FREZER CNC
Obowiązki:
– frezowanie na maszynach CNC pojedynczych elementów oraz całych serii
-samodzielne ustawianie dużych frezarek sterowanych
– samodzielna optymalizacja urządzeń ze sterowaniem Heidenhain i TNC530

Oferujemy:
– umowę o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio z pracodawcą
– stałą pracę na długi okres
– przywileje socjalne

Wymagania:
– doświadczenie w obróbce CNC
– znajomość j.niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
– prawo jazdy i własny samochód

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV do przedstawiciela pracodawcy na adres : office@garnowski.eu.
Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną do Cuxhaven. Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.

ID ogłoszenia: 2165e5e962bbf2a1