€ do ustalenia

Fryzjer / Fryzjerka dam pracę w Niemczech (Meklemburgia)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Meklemburgia
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2014 00:03

Poszukiwani wykwalifikowani fryzjerzy oraz fryzjerki chętni do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Meklemburgii. Oferta dla osób z wykształceniem, doświadczeniem oraz znajomością języka.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Najważniejsze obowiązki:

typowe prace dla zawodu
przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa na stanowisku pracy

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe (udokumentowane)

doświadczenie w pracy na stanowisku fryzjer/fryzjerka

dobra znajomość języka niemieckiego (w tym branżowego) – warunek konieczny

doświadczenie w pracy w zawodzie na terenie Niemiec będzie atutem

znajomość języka angielskiego mile widziana

kultura osobista i łatwość nawiązywania relacji z klientami

Oferujemy:

legalną pracę na terenie Niemiec
umowę z niemieckim pracodawcą
zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
opiekę polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane i spełniające warunki prosimy o przesłanie życiorysu ze zdjęciem (w języku polskim i niemieckim) i dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: rekrutacja@horecahr.pl.

W temacie maila prosimy zaznaczyć stanowisko: fryzjer/ka – Niemcy.

Kontakt telefoniczny: 506784719.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 20354786004080a1

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.