€ 14 euro brutto/h

Fulda oferta pracy w Niemczech przy wykończeniach na budowie jako płytkarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 listopada 2016 03:02

Aktualna propozycja zatrudnienia w mieście Fulda dla Polaków na budowie przy układaniu płytek. Niemcy praca przy wykończeniach na stanowisku płytkarza. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik budowlany, płytkarz
Miejsce zatrudnienia: Fulda, Niemcy
Stawka godzinowa: 14 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki: jest to praca budowlana przy wykończeniach. Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za zadania przygotowawcze oraz układanie płytek różnego rodzaju

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat.B i możliwość przyjechania swoim autem będzie dodatkowym atutem w trakcie procesu rekrutacyjnego

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę podpisaną z pracodawcą
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w walucie euro
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • prawo do urlopu
  • ubezpieczenie
  • po wcześniejszych ustaleniach z pracodawcą możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • dla osób najlepszych umowy długotrwałe
  • raz na tydzień zaliczki wypłacane przelewem na konto walutowe

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • silverhand.3298042@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/plytkarz-niemcy-id424074.html

ID ogłoszenia: 522581fb27e05bce