€ 930 euro netto/mc

Gastronomia Niemcy praca w parku rozrywki dla pomocy kuchennej Lichtenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lichtenau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2015 01:34

Park rozrywki poszukuje osoby do pracy w Niemczech w gastronomii na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie w Lichtenau dla Polaków przy obsłudze gości.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Nr referencyjny: pom/03/15

Miejsce pracy: Lichtenau

Zarobki: 930 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • Praca w jednym z kilku punktów gastronomicznych na terenie parku rozrywki.
  • Praca polegać będzie na obsłudze klientów, podawaniu jedzenia.
  • Obowiązkiem będzie porządkowanie miejsca pracy, dbanie o dobre imię parku oraz zgłaszanie nadużyć lub niszczenia sprzętu.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność utrzymywania dobrego kontaktu z klientami
  • cierpliwość
  • optymizm
  • brak problemów z dogadywaniem się z dziećmi oraz osobami starszymi i niepełnosprawnymi
  • otwartość, komunikatywność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • uczciwe warunki pracy i płacy
  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione miejsce do zamieszkania na terenie parku rozrywki w domku z sypialniami dla 3 osób
  • praca ok 40-48 godzin tygodniowo
  • możliwość stałego kontaktu z polskojęzycznym rezydentem
  • przyjemne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę oraz bardzo dobre warunki socjalne

Aplikacja:

Zgłoszenie zawierające CV oraz zgodę na przetwarzanie i ochronę danych osobowych należy przesłać mailowo na adres:

  • contact@gppeople.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-id277147.html

ID ogłoszenia: 450551c67ad2f716