€ 1200 euro netto/mc

Gastronomia oferta pracy w Niemczech pomoc kuchenna Merxleben od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Merxleben
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 03:05

Aktualnie poszukujemy pomocy kuchennej do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz w restauracji z Merxleben dla Polaków przy zmywaniu naczyń, przygotowaniu prostych dań.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Nr referencyjny: pom/04/14

Zarobki: 1200 euro netto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Merxleben, Niemcy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie prac na kuchni.
  • Do zadań przynależeć będzie zmywanie sztućców oraz naczyń, sprzątanie miejsca pracy.
  • Zadaniem będzie również przygotowywanie prostych dań takich jak sałatki oraz przystawki.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest w stopniu komunikatywnym
  • optymizm
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • obowiązkowość
  • sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki miesięczne
  • praca ok 40 do 48 godzin w tygodniu
  • zatrudnienie od zaraz do 20 października 2015
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • urlop zgodnie z niemieckim prawem pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesłać w wiadomości e-mail na podany poniżej adres kontaktowy:

  • contact@gppeople.pl

W wiadomości koniecznie prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia.

źródło:

ID ogłoszenia: 606553815b00d13d