€ 1300 euro netto/mc

Gastronomia praca w Niemczech zaraz pomoc kuchenna bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2017 04:09

Od zaraz zatrudnienie na stanowisku pomocy kuchennej w restauracji hotelu 3* z Düsseldorf. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu i bezpłatnie!

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Termin: od zaraz

Pensja: 1300 euro netto na rękę miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Umowa: na 4 miesiące z możliwością przedłużenia

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Obowiązki:

  • praca na kuchni restauracji hotelu 3 gwiazdkowego
  • wspieranie prac całego zespołu w zadaniach polegających na sprzątaniu po przygotowywanie dań
  • praca na zmywaku i dbanie o to by zawsze była czysta zastawa stołowa

Oczekiwania:

  • uczciwość oraz zaświadczenie o niekaralności
  • wytrzymałość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie książeczki z sanepidu do pracy z żywnością
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na kuchni – przy żywieniu zbiorowym

Zapewniamy:

  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • zatrudnienie na 4 miesiące z możliwością przedłużenia od nowego roku
  • bardzo dobre wynagrodzenie plus bezpłatne zamieszkanie i pełne wyżywienie
  • duża liczba godzin pracy
  • głównie normowany czas pracy
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pomoc-kuchenna09/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 92259a73716b608a

4 Odpowiedzi na “Gastronomia praca w Niemczech zaraz pomoc kuchenna bez języka Düsseldorf”

  1. Konrad0594 na 1 września 2017 @ 12:14

    jestem zainteresowany tą ofertą pracy proszę o kontakt mailowy
    Kondziooo0294@gmail.com

  2. DariaKondak12345 na 1 września 2017 @ 15:36

    Witam. Jestem zainteresowana oferta oraz gotowa do wyjazdu w przyszlym tygodniu.
    Wysylalam CV ale na podany przez Panstwa adres nie mozna wyslac wiadomosci, posiadam doswiadczenie w podobnej pracy, prosze o kontakt 782011979

  3. DariaKondak12345 na 1 września 2017 @ 15:48

    Witam, probowalam wyslac cv na podany adres email ale nie da rady.
    Prosze o kontakt.

  4. Magdalenaszoltysik na 3 września 2017 @ 00:31

    Witam serdecznie jestem zainteresowana tą ofertą pracy proszę o kontakt mailowy.

    Mail: magdalenaszoltysik66@gmail.com
    Pozdrawiam.