€ 2,500.00

Getynga, dam pracę w Niemczech na budowie monter instalacji tryskaczowych p.poż.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Getynga
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Pełny etat
  • Opublikowany: 25 marca 2019 03:58

W rejonie Getyngi od zaraz legalna praca w Niemczech od zaraz na budowie jako monter instalacji tryskaczowych (przeciw pożarowych). Oczekiwane doświadczenie oraz minimum podstawowa znajomość języka.

Opis oferty:

Poszukujemy na zlecenie niemieckiej Firmy z okolic miasta Göttingen: monterów rurociągów instalacji tryskaczowych.

Wymagane jest doświadczenie przy montażu rurociągów i podstawy niemieckiego

Mile widziane ekipy 2/3 osobowe.

Ekipa musi mieć własny transport .

Jeżeli jesteś sam to dołączymy cię do jakiejś ekipy .
Zakres obowiązków:
· Miejsce pracy: różne miasta na terenie całych Niemiec

· Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

· Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej z miasta Göttingen.

· Praca jest na tzw. montażu, czyli w różnych miastach na terenie Niemiec. Po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę. Praca wykonywana jest w ekipach 2- do 3 osobowych.

· Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, miesięcznie ok. 170 do 200 godz.

· Możliwe systemy pracy: pełny etat lub sys. 3/1, 4/1 (3-, 4 tygodnie pracy, 1 tydzień wolny)

· Główne zadania:

· Montaż rurociągów, przewodów i instalacji tryskaczowych w różnego typu obiektach budowlanych (budynki mieszkalne, magazyny, markety, fabryki itp.)

· Montaż instalacji tryskaczowych pod sufitami

· Praca zgodnie z rysunkami montażowymi i dokumentacją techniczną instalacji

· Przeglądy techniczne, konserwacje i naprawa systemów tryskaczowych

· Niacinanie gwintów, wiercenie, wykonywanie wpustów rowkownicą

· Obsługa platform roboczych / praca na wysokości od 3 do 30 metrów

· Transport rurociągów
Wymagania:
· Wykształcenie w zawodzie metalurgicznym lub mechanicznym, jak: ślusarz, monter rurociągów, hydraulik, monter konstrukcji, monter instalacji, mechanik itp.

· Doświadczenie w pracach wysokościowych, obsługa platform roboczych do 40 m

· Dobra znajomość technologii łączenia i montażu rurociągów i armatury

· Mile widziani kandydaci posiadający aktualne certyfikaty VdS

· Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

· Umiejetność obsługi: wiertarki, gwintwonicy i urządzeń do rowkowania rur

· Konieczna przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego A2

· Wymagane prawo jazdy kat. B i auto na ekipę .

· Sprawność fizyczna
Nasz klient oferuje:
· Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

· Stawka godzinna brutto: Od 10.50€ – 12.50€ i więcej (w zależności od umiejętności , stażu pracy, znajomości języka , kwalifikacji )

· Dieta netto 6 euro za każdą przepracowaną godzinę (od 1020 do 1200 euro netto miesięcznie)

· Zarobek miesięczny netto ok. 2350 bis 2550 euro + nadgodziny ( z nadgodzinami zarobki mogą nawet wynieść ok. 3000 euro netto )

· Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 300 do 500 euro miesięcznie w zalęznośći od miejsca zamieszkania ( zlecenia )

CV w języku Niemieckim prosimy wysłać na adres e-mail: cv@sternjob.com w tytule napisać “tryskacze”

Wraz z CV proszę o przesłanie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe : Świadectwa pracy , świadectwa ukończonych szkoleń itp.
Proszę również o zamieszczenie informacji o możliwym terminie rozpoczęcia pracy , znajomości języka niemieckiego/angielskiego oraz posiadania samochodu .

Prosimy również o umieszczenie na CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Pośrednictwo Pracy “SternJob” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

ID ogłoszenia: 1405c8fb38f5b401