€ do uzgodnienia

Gießen praca Niemcy dla kobiet na produkcji żywności bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gießen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 maja 2017 00:26

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Gießen dla kobiet bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji artykułów spożywczych przy taśmie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Gießen, Niemcy
Zarobki: do ustalenia

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań przy taśmie produkcyjnej w fabryce na produkcji żywności
  • obowiązkiem będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • konieczność wyrabiania norm

Wymagania:

  • wysoka motywacja do podjęcia zatrudnienia w Niemczech
  • wydajność i pracowitość
  • możliwość do zatrudnienia za granicą od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • dokładność
  • mile widziane prawo jazdy kat.B i doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • zorganizowane zamieszkanie
  • przejazdy do pracy
  • legalną umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • stabilne warunki
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • rzeszow@lusthr.pl z dopiskiem w nagłówku: “PRODUKCJA”

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-praca-dla-kobiet-id467680.html

ID ogłoszenia: 85590a3e6e33021