€ 16€ brutto/godzinę

Glazurnik-Płytkarz praca Niemcy w budownictwie Winsen (Aller)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Winsen/Aller
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lipca 2017 05:37

Firma budowlana z Winsen (Aller) poszukuje doświadczonych płytkarzy – glazurników do pracy w Niemczech w sektorze budownictwa. Zatrudnienie przy wykończeniach i remontach obiektów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie doświadczonych pracowników na stanowisko:

KAFELKARZ

MIEJSCE PRACY: Niemcy, 29308 Winsen/ Aller

OPIS STANOWISKA
• przygotowywanie powierzchni
• wykonywanie pomiarów
• układanie płytek na posadzkach, schodach
• układanie płytek w łazienkach
• fugowanie

WYMAGANIA
• doświadczenie w zawodzie min. 5 lata
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę: 16€ brutto/ godzinę
• nadgodziny wypłacane wg. regularnej stawki godzinowej
• pracodawca pomaga znaleźć zakwaterowanie
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny
668 863 396

ID ogłoszenia: 6765966267ff11c9