€ 2200-2600netto

Göppingen, dam pracę w Niemczech – pracownik robót ziemnych i drogowych – własne auto

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Göppingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 marca 2020 04:57

Na terenie Göppingen propozycja legalnej pracy w Niemczech od zaraz jako pracownik robót ziemnych i drogowych. Ogłoszenie adresowane do osób dysponujących własnym autem.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: zachodnie Niemcy, okolice miast Göppingen, Ludwigsburg, Stuttgart, Ulm, Mannheim itd.
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Umowa o pracę na okres stały z niemieckim przedsiębiorstwem budowlanym z siedzibą w mieście Göppingen pod Stuttgartem, o profilu drogownictwo, roboty ziemne i budowa sieci telekomunikacji
Praca jest stacjonarna (w obrębie siedziby pracodawcy) oraz na tzw. montażu, czyli w różnych miastach na terenie zachodnich Niemiec. Po zakończeniu budowy nastąpi przekierowanie na następną budowę
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok 175 do 210 godz. miesięcznie

Główne zadania:

Prace ziemne (wykopy), kładzenie pod ziemią instalacji/kabli, układanie światłowodów
Przygotowywanie tras kablowych
Układanie i zaciąganie kabli światłowodowych
Drobne prace brukarskie i asfaltowe
Obsługa maszyn budowlanych, jak m.in. minikoparka i elektronarzędzi
Prowadzenie przyczepy lub samochodu ciężarowego (w przypadku prawa jazdy B+E lub C+E)

Wymagania:

Ukończony zawód Technik robót ziemnych i drogowych albo pokrewny udokumentowany doświadczeniem
Wymagane doświadczenie w układaniu kostki brukowej, wylewaniu asfaltu
Doświadczenie w obszarze usług sieciowych / telekomunikacji przy układaniu kabli miedzianych i światłowodowych (LWL Kabel) mile widziane
Umiejętność obsługi maszyn budowlanych, jak: minikoparki, ubijarki, wibratory, wiertarki, agregaty, kompresory, itp.
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy
Posiadanie prawa jazdy kat. B+E (przyczepa) lub C+E (ciężarówka) mile widziane, ale niekonieczne

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
Wypłata wszystkich nadgodzin
Uzyskanie prawa jazdy kat. C+E (ciężarówka) na koszt pracodawcy
Stawka godzinowa brutto od 14,96 do 16,54 euro (po 12 miesiącach 18,88 euro)
+ Dieta dzienna netto 4 euro za każdy dzień pracy stacjonarnej (od 80 euro netto miesięcznie)
+ Dieta netto 24 euro za każdy dzień pracy na montażu (od 500 euro netto miesięcznie)
Wynagrodzenie miesięczne netto od 2200 do 2600 euro (przez 6 miesięcy, potem podwyżka)
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę przy pracy na montażu. Przy pracy stacjonarnej czynsz po stronie pracownika (od 150 do 300 euro miesięcznie)

rekrutacja@jsjob.eu

ID ogłoszenia: 5225e6b79ffdf988

1 odpowiedź na “Göppingen, dam pracę w Niemczech – pracownik robót ziemnych i drogowych – własne auto”

  1. Witam. Jestem zainteresowany pracą. Posiadam sześcioletnie doświadczenie przy światłowodach. 01748852378