Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1200 euro

Göppingen Niemcy praca – opieka nad starszą Panią 81 lat od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Goppingen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 marca 2018 02:25
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Göppingen Niemcy praca – opieka nad starszą Panią 81 lat od zaraz

Opis

Od zaraz pilnie potrzebna dyspozycyjna osoba do podjęcia pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Zlecenie z Göppingen przy opiece nad Panią w wieku 81 lat po wylewie.

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Goppingen, ok. Stuttgartu, Badenia-Wirtembergia, Niemcy.

Podopieczna ma 81 lat, 160 cm wzrostu i waży 62 kg. Jest po wylewie. Na skutek tego prawa strona ciała została sparaliżowana. Podopieczna poruszą się za pomocą laski oraz korzysta samodzielnie z toalety. Psychicznie jest sprawna. Ma problemy z mową, przez co kontakt z nią jest utrudniony i czasem denerwuje się z tego powodu. Do podopiecznej przychodzi opieka medyczna i logopeda. Seniorka budzi się w nocy do toalety. Jej stan ostatnio się poprawił.

Do obowiązków opiekunki należy: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach takich jak mycie i przebieranie. Dodatkowo prowadzenie gospodarstwa domowego – robienie zakupów, gotowanie, utrzymywanie domu w czystości. Nadzorowanie podopiecznej w ciągu dnia, wychodzenie na spacery (przy pomocy wózka inwalidzkiego).

Podopieczna mieszka sama. Dla opiekunki przeznaczono osobny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do Internetu. Z relacji obecnej opiekunki wynika, że rodzina seniorki jest miła i sympatyczna.

Poszukujemy pań z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Wymagane prawo jazdy. Zlecenie od 8/9 marca na 2 miesiące – 1200 EUR netto/m-c +100EUR

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl

ID ogłoszenia: 6135a9d4e59addda

ilość wszystkich wyświetleń: 699, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.