€ 1,000.00

Görlitz dam pracę w Niemczech pracownik biurowy ze znajomością języka hiszpańskiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Görlitz
  • Znajomośc języka: wymagany inny język
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2017 05:31

Ciekawa oferta pracy w Niemczech dla pracownika biurowego w firmie z Görlitz ze znajomością języka hiszpańskiego przy telefonicznej obsłudze klientów w tym języku.

O naszej firmie
Firma TBSM Gmbh jest przedstawicielem marki Trezo na rynek niemiecki. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatkę do pracy w miejscowości Görlitz
Opis stanowiska
Zadania:
obsługa sklepu internetowego
reklama i marketing
telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów
Wymagania
odpowiedzialność
dobra znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie
łatwość nawiązywania kontaktów
pracowitość i sumienność
Nasza oferta
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie
umowę o pracę
przyjazną atmosferę pracy
atrkcyjne wynagrodzenie

Firma TBSM Gmbh jest przedstawicielem marki Trezo na rynek niemiecki. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatkę do pracy w miejscowości Görlitz na stanowisku:

Pracownik biurowy

Zadania:

Wymagania:

Oferujemy:
istnieje możliwość zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: info@trezo.de

w aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:
„Wtrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr. 101. , poz.926. Ze zmianami)”

ID ogłoszenia: 22259a288957e2fd

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: TBSM Gmbh
  • Zarejestrowany od: 28 czerwca 2017

Inne przedmioty dodane przez TBSM Gmbh

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez TBSM Gmbh »