€ od 8,50 euro brutto/h

Gotha od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie słodyczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 grudnia 2016 04:25

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Oferta z Gotha i Lipska przy pakowaniu artykułów spożywczych, również słodyczy.

Stanowisko: Pakowacz
Miejsce zatrudnienia: Gotha oraz Lipsk, Niemcy
Pensja: od 8,50 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za pakowanie żywności w tym również słodyczy

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wsparcie w zorganizowaniu płatnego zamieszkania oraz pomoc w zorganizowaniu dojazdów
  • za pracę w systemie zmianowym obowiązuje dodatkowe wynagrodzenie w wysokości +25%
  • dodatki na święta i urlop
  • dla pracowników najlepszych możliwość zatrudnienia na stałe

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, pod numerami:

  • +48 757718458
  • +48 508 530 100

Prosimy dzwonić w godzinach od 9 do 16

źródło: http://www.pracuj.pl/praca/magazynier-gotha-lipsk,oferta,4929734

ID ogłoszenia: 795584df6e85b137

1 odpowiedź na “Gotha od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie słodyczy”

  1. Witam. Razem z chłopakiem jesteśmy chętni do pracy przy pakowaniu słodyczy. Od 14 stycznia. Proszę o kontakt telefoniczny 514133444