€ 8,5-9,5

Gütersloh dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz jako rzeźnik-wykrawacz / ubojowiec

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gütersloh
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2018 04:53

Firma z Gütersloh obecnie poszukuje rzeźników-wykrawaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz i bez znajomości języka, ale konieczne jest doświadczenie zawodowe.

Firma LUTERS Sp.z.o.o. specjalizuje się w branży przetwórstwa mięsnego na terenie Niemiec.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska: Ubojowiec/Wykrawacz/Rzeźnik
Miejsce pracy: Niemcy

Zapewniamy zakwaterowanie tuż przy miejscu pracy.

Zakres obowiązków:
– udział w procesie uboju wieprzowego;
– wykrawanie mięsa na taśmie;
– praca za pomocą noża rzeźnickiego.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę;
– atrakcyjne wynagrodzenie;
– stawki uzależnione od umiejętności i stanowiska;
– ubezpieczenie zdrowotne i pełny pakiet socjalny;
– pracę w polskim zespole;
– wsparcie polskiego koordynatora ( język niemiecki NIE jest wymagany ).

Oczekujemy doświadczenia przy uboju lub rozbiorze oraz
gotowości do wyjazdu za granicę (preferowana dostępność “od zaraz”).

ID ogłoszenia: 7075b6048bc168a5

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: LUTERS
  • Zarejestrowany od: 31 lipca 2018

Inne przedmioty dodane przez LUTERS

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez LUTERS »