€ od 12€

Hamburg, dam pracę w Niemczech jako mechanik samochodowy / przemysłowy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 maja 2018 04:55
  • Wygasa: 5 dni, 5 godzin

Firma z Hamburga poszukuje obecnie wykwalifikowanych mechaników samochodowych / przemysłowych do pracy w Niemczech przy montażu skrzyń biegów zgodnie z rysunkiem technicznym.

Dla naszego wiodącego na świecie klienta w zakresie technologii napędu mechanicznego i elektronicznego z siedzibą w Bargteheide poszukujemy:

Mechanik przemysłowy do montażu skrzyni biegów (k/m)

Twoje zadania:

Montaż kół zębatych zgodnie z rysunkami technicznymi
Łączenie poszczególnych elementów skrzyni biegów z prasami montażowymi i narzędziami
Montaż przeładni i motoreduktowów
Identyfikacja i korygowanie błędów i usterek
Montaż specjalnych części zgodnie ze specyfikacją klienta i instrukcją producenta
Montaż podczas końcowego montażu
Przejęcie testów ciśnieniowych skrzyń biegów

Twój profil:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Ukonczenie szkoly w zawodzie mechanika samochodowego/przemysłowego lub mechatronika
Wymagane doświadczenie w montażu i demontażu przekładni przemysłowych, uszczelnień i systemów śrubowych
Zzrozumienie techniczne
Niezawodność, troska i precyzja
Umiejętność pracy w zespole
Dobra wyobraźnia przestrzenna

Nasza oferta:

Stała umowa o pracę na caly etet, na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
Wynagrodzenie ponad taryfowe + dodatki, Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
Zapewnione zakwaterowanie
Możliwość bezpośredniego przejęcia pracownika
Nieodpłatne doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia w Niemczech
Wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy (ubezpieczenie, podatek, Kindergeld)

praca w pełnym wymiarze godzin
atrakcyjne wynagrodzenie ponadtaryfowe
dodatki branżowe
stała umowa o pracę na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy
atrakcyjne miejsce pracy w renomowanej firmie na terenie Niemiec
pracodawca przychylnie nastawiony do polskich pracowników
opieka oraz profesjonalne i nieodpłatne doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia w Niemczech
pomoc w znalezieniu zakwaterowania
wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalnosci związanych z rozpoczęciem pracy

Czekamy na kontakt z nami!

W celu otrzymania dodatkowych informacji związanych z ofertą pracy, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 0049 – 40 – 696 358 790.

Aplikacje można przesyłać mailowo na bewerbung@hrintime.de, lub drogą pocztową. Prosimy również o podanie wynagrodzenia i terminu gotowości do pracy.

ID ogłoszenia: 5965afc14a2b1c28

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: HR in Time
  • Zarejestrowany od: 27 marca 2017

Inne przedmioty dodane przez HR in Time

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez HR in Time »