€ 8,50 euro brutto/h

Hamburg dam sezonową pracę w Niemczech dla par przy zbiorze warzyw

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 marca 2016 02:58

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków przy zbiorze i pielęgnacji warzyw. Zatrudnienie w Hamburgu od kwietnia 2016 do października. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu w cenie 85 euro miesięcznie za osobę.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca polegać będzie na pielęgnacji i zbiorze warzyw

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy sezonowej
  • od jednej osoby na parę wymagamy znajomości języka niemieckiego
  • spryt, żwawość, pracowitość
  • dyspozycyjność

Zapewniamy:

  • w miejscu zatrudnienia zorganizowane jest odpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych, cena to 85 euro za miesiąc na osobę
  • praca do 12 godzin dziennie
  • zatrudnienie od kwietnia do końca października – długość umowy będzie zależała od warunków pogodowych i wysokości zbiorów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniższy adres mailowy:
praca@pol-web.de

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-pary-warzywa-id346149.html

ID ogłoszenia: 19556f26dcc0d130