€ 13€/h. + 44€ dieta

Hamburg, oferta pracy w Niemczech jako Elektryk przemysłowy – Monter szaf sterowniczych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 października 2017 07:21

Z komunikatywną znajomością języka możliwe praca w Niemczech na terenie Hamburga dla elektryka przemysłowego – montera szaf sterowniczych. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Dla jednego z naszych renomowanych Klientów, ze siedziba w Hamburgu, poszukujemy obecnie osób na stanowisko

Elektryk, Monter szaf sterowniczych (k/m)

Zakres obowiązków:

Wykonywanie połączeń elektrycznych w szafach sterowniczych
Budowa szaf sterowniczych, wykonywanie okablowania oraz montaż elementów i podzespołów
Montaz aparatów elektrycznych wg rysunków technicznych i innych schematów
Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy użyciu różnych technik przyłączeniowych
Budowanie połączeń kablowych (lutowanie, zaciskanie)
Przeprowadzanie kontroli jakości wykonanego wyrobu

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe elektryczne (świadectwo zawodowe)
Samodzielny sposób pracy i świadomość odpowiedzialności
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i schematów elektrychnych
Dobra kondycja i zdolności manualne
Gotowość dlaszego rozwoju kariery poprzez nostryfikację
Gotowość do wypełniania prac na terenie całych Niemiec
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, przynajmniej B1 (warunek konieczny!)
praco jazdy kat. B i własny samochód na przyjazd

Nasza oferta:

stała umowa o prace na cały etet, na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
Atrakcyjne wynagrodzenie ponadtaryfowe + dodatki Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
Dodatki do nadgodzin, sobót i świąt
Dodatki w zalezności od przynależenia do firmy
Wynagrodzenie 13€/h. brutto + 44€ dieta/dzień
Przejęcie pracownika przez naszego klienta po przepracowanych 5 miesiącach
Interesujace i ambitne projekty firmy Sitte
Mozliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz językowych
zapewnione zakwaterowania płatne12,85€/dzień/osobę
wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy (ubezpieczenie, podatki, Kindergeld)

Czekamy na kontakt z nami!

W razie osiągnięcia dodatkowych informacji związanych z ofertą pracy, prosimy o kontakt telefoniczny z naszą konsultantką, Panią Iwoną Petrus pod numerem 0049 – 40 – 696 358 790.

Aplikacje (aktualne CV i uprawnienia!) można przesyłać mailowo na bewerbung@hrintime.de, lub drogą pocztową. Prosimy również o podanie wynagrodzenia i terminu gotowości do pracy.

Tel: +49(40) 696358790

ID ogłoszenia: 1359eef8a722996

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: HR in Time
  • Zarejestrowany od: 27 marca 2017

Inne przedmioty dodane przez HR in Time

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez HR in Time »