€ 11 euro brutto/h + zakwaterowanie

Hamburg oferta pracy w Niemczech na budowie dla malarza od zaraz 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 lipca 2016 01:22

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie w charakterze malarza. Oferta zatrudnienia z Hamburga dla pracowników budowlanych przy wykończeniach od zaraz.

Stanowisko: Malarz

Miasto: Hamburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 11 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac wykończeniowych polegających na malowaniu ścian wewnątrz budynków i na zewnątrz
  • lakierowanie drzwi i okien
  • przygotowanie ścian pod prace – wykonywanie zadań wstępnych, takich jak: szpachlowanie, gruntowanie czy szlifowanie
  • klejenie tapet
  • inne zadania zlecone przez przełożonego – montaż dociepleń i regipsów, kładzenie podłóg

Wymagania:

  • prawo jazdy i gotowość przyjechania swoim samochodem
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • 3-5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • kierunkowe wykształcenie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę bez pośredników w niemieckiej firmie
  • rzetelne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie społeczne
  • zorganizowane na miejscu zakwaterowanie bezpłatne

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • agnieszka.mlynarczyk@workonpersonal.pl z dopiskiem w nagłówku wiadomości: Malarz imię i nazwisko

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-od-zaraz-do-hamburga-id388656.html

ID ogłoszenia: 417578fb98b6a5cc